Profesionální výroba pracovního oblečení – APEX

O nás

Firma Apex oděvy vznikla v roce 1992 a jejím cílem bylo, aby se profesní oděvy staly příjemnými, pohodlnými a esteticky hodnotnými. Záměrem inovace bylo pomocí promyšleného designu podpořit individualitu a přitom zachovat „kouzlo uniformy“ tak, aby odpovídalo obecně uznávané důležitosti a náročnosti profesí.

Rozdělení zdravotnictví, průmysl a kancelář

Postupem času se společnost Apex oděvy vypracovala mezi špičky v oboru a představuje kompletním sortimentem pracovních oděvů převážně do zdravotnictví ale také dělnické profese a průmyslové závody, kancelářské profese a jiný reklamní textil. Společnost Apex oděvy se stále rozrůstá a zdokonaluje svoje výrobky i strategii. Klade důraz na zásady a heslo „Apex – špičkový design a česká kvalita za rozumnou cenu“ musí provázet chod celé firmy, od design oděvů, přes výrobu až po distribuci a kontakt se zákazníkem.

Výsledkem úsilí a píle je dobré jméno kvalitních výrobků Apex a stále se rozšiřující povědomí o značce, která má v současné době v tuzemsku své postavení. Tak jako při svém vzniku, i dnes klade společnost Apex oděvy při vývoji nových produktů důraz na pohodlí a módní trendy v jakémkoli odvětví pracovních oděvu. Apex garantuje propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů, které jsou výhradně českého původu a vyrobeny s maximální pečlivostí pro naše zákazníky. Promyšlený design pracovních oděvů Apex je vždy navržen tak, aby jednotlivé části oděvu byly vzájemně kombinovatelné, pohodlné, a hlavně v prvotřídní kvalitě.

Apex oděvy je českou firmou, celý výrobní proces svých výrobků od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Kvalita výrobků Apex spočívá právě v pečlivém výrobním procesu, který je pod přísným dohledem a také v těsném kontaktu se zákazníkem dle jeho požadavků. Neomezené možnosti kombinací dovolují vytvořit si svůj styl klasického, elegantního, půvabného, sportovního či oficiálního vzhledu pracovních oděvů.

APEX - Smysl pro detail

Firma Apex oděvy svým zákazníkům nabízí také řadu doplňkových služeb, které mohou přispět k individualizaci profesního odívání. Jedná se o úpravu střihů, změnu barevného provedení, nebo šití oděvů na zakázku. Další možností, jak dodat pracovním oděvům specifický charakter, je opatření produktu jakoukoli výšivkou či tiskem loga vaší společnosti.

V současné době je firma Apex jedním z předních výrobců na trhu profesního odívání. Za mnohaletým působení firmy na trhu je zřejmé, že za tímto symbolem jsou především lidé. Zajímavé nápady designera a trpělivá práce krejčích rozhodují, že se při každodenních činnostech v práci cítíte pohodlně a příjemně.

Jsme rádi, že pro vás můžeme vyrábět oděvy s láskou k poctivému českému řemeslu a tím zajišťovat práci našim milým zaměstnancům. Celý tým firmy Apex oděvy pracuje s maximálním nasazením uspokojit potřeby a přání našich zákazníků, kterých si nesmírně vážíme.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na vzájemnou spolupráci.
Tým Apex oděvy.

Profesní oděvy Apex – špičkový design a česká kvalita za přijatelné ceny je heslo, které důsledně dodržujeme.

VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ S NAŠIMI KLIENTY

GARANCE SPOKOJENOSTI

PŮSOBÍME PO CELÉ ČR

VÍCE NEŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU