Profesionální výroba pracovního oblečení – APEX

Nabízené služby

Firma Apex oděvy nabízí svým zákazníkům, mimo pracovních oděvů, také následující služby jako je potisk oděvů vlastním logem, zhotovení kvalitních výšivek, zakázkového šití pracovních oděvů na míru a dle požadavků vaší firmy.

VYTISKNEME VÁM LOGO NA ODĚVY

Již celou řadu let se zabýváme sítotiskem, který provádíme s maximální pečlivosti, bychom vašim oděvům dodali potřebný styl a finální design. Sítotisk se využívá zejména na potisk textilu, ale samozřejmě s jím jdou potisknout i jiné materiály. Technologie sítotisku – touto technikou se rozumí nanášení barvy přes šablonu na potiskovaný materiál, tento základní princip sítotisku je stejný prakticky od počátků této metody tisku. Co však prochází zvláště ve dvacátém století dynamickým vývojem jsou tiskové matrice, tiskové barvy a sítotiskové stroje. Firma Apex oděvy využívá technologie, které odpovídají současným standardům k dosažení těch nejlepších tisků, které jsou velmi odolné.

Pro výrobu tisků je nutné zhotovit program, který zákazník platí pouze jednou a při opakované zakázce se již neplatí. Finální design tisku konzultujeme přímo s našimi zákazníky k dosažení jejich maximální spokojenosti.

VÝROBA VÝŠIVKY DLE VAŠICH POŽADAVKŮ

Chcete-li dodat svým pracovním oděvům specifický charakter, můžete je u nás opatřit výšivkou loga vaší společnosti či zdravotnického zařízení. Jde o další možnost, jak esteticky oživit, a přitom podpořit individualizaci profesního odívání a pozvednout tím image vašich oděvů, ale také celé firmy či zdravotnického zařízení.

Výšivky a nášivky vyšíváme na automatických vyšívacích strojích. Dbáme na kvalitu výšivky a se zákazníkem předem detaily výšivky konzultujeme. Maximální počet výšivek není omezen. Často vyšíváme i několik tisíc kusů od jednoho druhu výšivky nebo nášivky. Pro výrobu výšivek je nutné zhotovit program, který zákazník platí pouze jednou a při opakované zakázce se již neplatí, cena výšivek se odvíjí od počtu stehů a kusů, cena programu se určuje podle složitosti.

UŠITÍ NADMĚRNÝCH VELIKOSTÍ

Vzhledem k přístupu k našim zákazníkům, kterým se vždy věnujeme s co největší vstřícností a férovostí, nabízíme i šití nadměrných oděvů. Dle požadavků dokážeme zhotovit téměř všechny nabízené produkty v nadměrných velikostech, a to podle vámi zaslaných rozměrů. Na druhou stranu našemu řemeslu rozumíme a věnujeme se mu s opravdovou profesionalitou a pečlivostí, proto za vámi rádi přijedeme a míry si naměří jeden z našich zkušených profesionálu, abychom vám ušili oděvy, které vám opravdu padnou a budou pohodlné dle vašich představ. Je samozřejmostí, že veškeré oděvy nabízíme vyrobené z materiálů prvotřídní kvality.